ANASAYFA İLETİŞİM  ÜRÜNLER  HAKKIMIZDA REFERANSLAR

 

market dolabı sütlük dolabı soğutma sistemleri soğuk hava deposu pasta dolabı Pasta Teşhir Dolabı, Pastane Dolabı, Börek, Tatlı, Çikolata Teşhir Reyonu pasta dolabı buzdolabı ve soğutma ürünleri üretim, imalat, satış ve teknik servis hizmetleri yapan endüstriyel mutfak ekipmanları firması 

buztepe sogutma sistemleri web sitesi yayına baslamıstır

Bütün kredi kartlarına 12 aya varan taksit imkanı ile ödemelerinizi rahat rahat yapın.
ürünlerimiz sayfasına ulaşmak için


burayı  tıklayabilirsiniz

bütün sikayet ve önerilerinizi bilgi@buztepesogutma.com mail adresine iletebilirsiniz.

 
Google
  

Yapmış olduğumuz işlere ait olan referanslarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

 

bizi tavsiye edin.


bilgi@buztepesogutma.com
info@buztepesogutma.com

 

      HAKKIMIZDA:

     Özgeçmişi 1992'li yıllara dayanan BUZTEPE SOĞUTMA, soğutma havalandırma, gıda muhafaza ve ticari buzdolabı sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Soğutma sektöründe bir çok alana hitap eden firmamız özellikle endüstriyel soğutma alanlarında kendini geliştirmiştir. Bu bağlamda ürünlerimiz soğuk hava deposu ve soğuk oda kapısı, hava perdesi, asit ve su soğutma (chiller) soğutma üniteleri başta olmak üzere sütlük ve market şarküteri reyonları, pasta ve kuruyemiş vitrin reyonları, şarküteri reyonları balık teşhir dolabı depo tipi buzdolabı, pasta teşhir buzdolapları, market dolabı, kasap dolabı v.b. her türlü buzdolabı ve kafetarya, restaurant, hastane, pastane, fabrika, okul, bar, sosyal tesisler, otel mutfaklarının tasarım ve imalat süreçlerini gerçekleştirmekte olan firmamız Börek ve Tatlı Tezgahı, Çekmeceli Tezgah Tipi Buzdolabı, Çikolata Dolabı, Pasta Dolabı, Pasta Servis Arabası, Dik Et Dolabı, Market Dolabı, Pizza Hazırlık Dolabı, Salad Bar, Tatlı Teşhir Dolabı, Tezgah Tipi Buzdolabı, Vitrin Buzdolabı market dolabı sütlük dolabı sebze dolabı ve özel soğutma işlemleri ile bu sektöre hizmet vermektedir. Kurulduğu yıldan bugüne kadar kalite anlayışından ödün vermeden ve bu istikrarla faaliyetine devam etmektedir.

Buztepe soğutma deneyimli kadrosu, yeterli arac ve ulasım kapasitesi ile Türkiye'nin dört bir tarafına satış sonrası servis, bakım, onarım vb. hizmetlerinde sizlere en iyi olanakları sunmaktadır.

 BUZTEPE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SOĞUTMA İZOLASYON PANEL VE SOĞUTUCU CİHAZLAR ÜRETİM VE PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ

FABRİKA: Marangozlar Sanayi Sitesi Başkışla Sok. No: 44 Selçuklu/Konya

TEL: +90 332 236 72 30 FAX: +90 332 236 72 35

www.buztepesogutma.com / bilgi@buztepesogutma.com

 

BİZİ TAVSİYE EDİN:
ANASAYFA İLETİŞİM  ÜRÜNLER  HAKKIMIZDA REFERANSLAR
Copyright © 2006 - 2007 Buztepe Soğutma Soğuk hava deposu chiller soğutma sistemleri